Innowacje dla biznesu na Ukrainie – szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców

Zapraszamy do lektury relacji z Chmielnickiego Uniwersytetu Narodowego.

23-25 вересня 2015 року в Хмельницькому національному університеті під час реалізації Польсько-українського проекту ”Екологічні інновації для бізнесу. Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів у Хмельницькому національному університеті” відбулися навчання та стажування для підприємців.

У безкоштовних навчаннях та стажуваннях взяли участь представники 30 підприємств, які мають статус малого або середнього підприємства; представники установ, організацій, які займаються господарською діяльністю та мають свій офіс, філію на території України. Протягом трьох днів підприємці з різних областей та міст України (Хмельницький, Вінниця, Житомир, Херсон, Тернопіль, Харків, Київ, Рівне, Луцьк, Запоріжжя) прослухали доповіді експертів та взяли участь у майстер-класах відповідно до тематичних груп.